#1 2012-08-25 16:38:41

izabella evans

Nowy użytkownik

Punktów :   

Zakochani sa wsród nas...

Pogoda piękna, jednakże na polu pojawia się coś dziwnego ... białe smugi w kształcie serca rozbitego na dwie części.
Trójka przyjaciół zaczęła pracować nad ta sprawą . Wszystko prowadziło do tragicznej śmierci dwóch zakochanych osób, którzy mieszkali na skraju lasu w domku położonym nad morzem. Śmierć staje się częścią miejsca , w którym to się wydarzyło. Nie mamy jednak pojecia co było przyczyną tego tragicznego rozstania osób które kochały się nad życie i chciały spędzić razem każdą chwilę.
Rozwińcie tą opowieść gdyż nie jest ona w pełni udokumentowana dlatego też dalszą kwestię pozostawiam wam.
Wstałam rano, dzień był zwyczajnie piękny i sloneczny. Ogarnęłam sie po czym poszłam na miasto, na codzienne zakupy. Nagle zdarzyło się coś co wydawało mi się być jak obraz w zaczarowanym zwierciadle. Pojawił się on przystojny i wymarzony. Dzień ten stał się pamiętny gdyż poznałam miłość swojego życia. Chodziliśmy ze sobą rok czasu, zaszłam z nim w ciążę potem odbyło się poprzedzone ślubem wesele. Poszłam na studia podyplomowe na wydzial geografii na UJK.

EDIT Poprawiłem błędy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziip2012.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.b3.pun.pl www.promoto.pun.pl www.tibiafun.pun.pl